Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Muzikálové konzervatórium ALKANA Bratislava, muzikálové divadlo, konzervatórium, gymnázium, základná umelecká škola - ZUŠ, Bratislava, Ružomberok

Profil

ALKANA vznikla v roku 1990 a jej cieľom je pracovať s talentovanými deťmi a mládežou v oblasti muzikálu, vytvoriť podmienky pre ich umelecký rast v oblasti herectva, spevu a tanca s možnosťou účinkovania na javisku. Autorom projektu je pani Mgr. Alena Kaňuková, ktorá túto myšlienku spracovala do reálnej podoby a dala jej názov ALKANA, čo znamená v skratke Alena Kaňuková.

Divadlo ALKANA

existuje od roku 1990 s cieľom rozvíjať talent detí v oblasti muzikálu a umožniť im účinkovanie v predstaveniach na javisku. Divadlo má vybudovaný vlastný muzikálový repertoár a teší sa diváckemu úspechu. Členmi divadla sú deti a študenti, ktorí navštevujú školy Alkany - gymnázium a konzervatórium a ZUŠ.

Súkromné gymnázium ALKANA

vzniklo 1. 9. 1994 s cieľom rozšíriť všeobecné gymnaziálne vzdelanie o maturitný predmet muzikál s možnosťou ďalšieho štúdia na vysokej škole humanitného, prírodovedného i umeleckého zamerania.

Súkromné konzervatórium ALKANA

so zameraním na muzikál vzniklo 1. 9. 2006 s cieľom poskytnúť umelecké vzdelanie v oblasti muzikálu s možnosťou ďalšieho uplatnenia v profesionálnej umeleckej praxi.

Súkromná základná umelecká škola ALKANA

vznikla 1. 9. 2007 s cieľom poskytnúť možnosť umeleckého vzdelania pre deti a mládež v oblasti muzikálu v hereckom, hudobnom a tanečnom odbore ZUŠ.


 

Profil ALKANY

Plagát na stiahnutie - strana 1
 ALKANA_ leták1_k2.pdf (480 kB) (480 kB)

 
Plagát na stiahnutie - strana 2
 ALKANA_leták 2  strana-1.pdf (576.4 kB) (576.4 kB)

 

webygroup

904879

Úvodná stránka